«1...4748495051»

Felhasználó
8 éve
Az a "baj" Szityi, hogyha jönni akar, akkor jön. Nem tarthatod vissza. :-) de humornak jó :-)
újra a fedélzeten (?)

Felhasználó
8 éve
Megkérdezem az öreget, valszeg a hétvégén megnézem hogy játszik utána vihetitek. CW után kapsz majd egy levelet, egyenlőre részemről ennyi.
Az a baj hogy, hogy az egyik felem azt mondja hogy tartsam meg, a másik meg azt hogy engedjem.
Ha elengedem legalább az fog vígasztalni, hogy nem rossz helyre került.
és hogy tratod meg ? XD Meg mondod neki hogy nem mehet máshova ? :-D

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

újra a fedélzeten (?)

Felhasználó
8 éve
Szityi ha valamelyik tagotokat írjátok be, hogy megy, de nem és én helyettesítem az nem jó?
Cookie_www.kepfeltoltes.hu_.png
▄︻̷̿┻̿═━一
_______/""""""\___________/|
|====((((((((_/#####(((((((((((((((((|====o ░ ▒▓▓█D ░ ▒▓▓█D ░ ▒▓▓█D
|___/ />/;"""|<

Minek a suli?-.-
.Matek = > mire van a számológép?
.Magyar= >beszélni tudok
.Fizika/Kémia = >belőlem úgyse lesz fizikus, kémikus meg duplán
.Biosz = állatokat fölismerem
....Angol/ Német => mire van a Google fordító meg a többi webfordító
.Torna => tudok járni, ha kell még futni is
.Föci =>észak, dél, kelet, nyugat
.Töri = >tudom mi volt tegnap
getbanner.php?n=Yeti

Felhasználó
7 éve
Üdv a Tisztelt [FC] klán tagjainak!
Mint azt láthatjátok közétek szeretnék tartozni, és ékesíteni csapatotokat. Ha bár nem vagyok régi "extag", megpróbálnám a jelentkezést!
Amit rólam tudni kell, '98-ban láttam meg a napvilágot Kalocsán. Azóta itt élek, pontosabban körzetében, Szakmáron.
A nevem Ricsi, facebook, skype elérhetőségemért szólj nekem, nem szeretném ennyire nyilvánosságra adni magamat.
Iskolába Kalocsára járok, 11. osztályban végeztem az idei tanévben, készülök az ezévi nyári gyakorlatunkra.
Szakközépiskola, 16/17-es tanévtől kezdve Szakgimnázium. Őszintén szólva, nem értem ezt a sok változtatást, de semmi bajom ezzel, amíg nem válik káromra.
Ez az iskola többek között Rendészeti-, Közgazdasági- illetve Informatikai szakokat indít évről évre, és képzi az itt tanuló gyerekeket egészen a 12-13. osztályig.
Jómagam Rendészeten vagyok, ezt követően Miskolcra, Szegedre vagy Pestre szeretnék tovább menni Rendőr Szakközépiskolába, de átlagomnál fogva erősen gondolkozom a Közszolgálati Egyetem Tiszti karán is.
Céljaim vannak, kiskorom óta rendőr/testőr szeretnék lenni, ez egyre jobban megvalósulni látszik.
Iskola mellett sportolok, 8 éve birkózom és 3 éve judozom is. Versenyszerűen persze, de csak kis körzeti versenyeken veszek részt, hiszen tanulásra is kell időt fordítanom. Mondhatja bárki azt, hogy "stréber" vagyok, nem érdekel mit gondolnak rólam ilyen szempontból, tudom nagyon jól, h manapság pénz mellett egyetlen érték van, az pedig a tudás. Ha én ezt most megszerzem, sokkal könnyebb dolgom lesz a továbbiakban, mint a tanulatlan embereknek.
Hobbim a foci, ám szertorna sportágban is jeleskedtem, rövid ideig bár, de volt ilyen időszakom is.
Fociban középpályás vagyok, elől-hátul hasznomat veszik. Viszonylag jó góllövő készségem mellett, rendkívűl jól védekezek.
Nem nagyon nézek magyar focit, maximum a TippMix miatt, de megjártam már egy párszor a magyarokkal.
Játékról nincs mit írnom, nagyon keveset játszok, ezért is nem sokat láthattatok itt és nem nagyon lehetek ismert számotokra.
Rengeteg korábbi nevem volt, többek között amivel tagja voltam klánotoknak ezelőtt 2 évvel, FartRin. Néhányan emlékezhettek is rám. Bekerülésem volt nehéz, de aztán emlékeim szerint be tudtam illeszkedni közétek.
Azonban remélem nem jött le nektek semmi negatív dolog ebből a szövegből amit én most itt leírtam nektek.
A nevem azért lett ez, mert még régen oda voltam ezért a rajzfilmért.("hakuna matata")
4-5 éve játszok körülbelül, különböző nem regisztrált nevekkel voltam fennt mindigis.
Hát köszönöm annak, aki türelemmel végigolvasta és időt szakított rám/a jelentkezésemre.
További jó játékot mindannyiótoknak és kellemes időtöltést!
Tisztelettel, Tinba! :)

Legutóbb szerkesztve Tinba által.


Felhasználó
7 éve
Ne sajnáltad Fodor Ricsi az időt a bemutatkozásra, ez tényleg nem csak annyi hogy: Légyszilégyszi vegyetek fel! :)
Igaz ebben stickes pályafutásodról nem sokat írtál, pl azt sem hogy azért volt regisztrált neved is (Fartrin, és asszem Ricsi022) , sőt 2 éve klántag is voltál FC-ben :D
Remélem hirtelen feléledésed ne csak pár hétre szól, jobban szeretnék mostanában olyan klántagokat felvenni akik a játékban is láthatóak, mert nagy hiány van akár itt, akár máshol is a harcos emberekből.
Persze azért előny ha valaki tud és szokott írni is és a klánfórumon is jelen van.
Mindenesetre jelizz bátran a klánoldalon is, és már csak a türelmedet kérném utána hogy összejöjjön pár igen szavazat a felvételre, mert ezt nem könnyű összehozni a mai világban. :)
Sok sikert! Snow :)

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
7 éve
Igyekeztem!
Látom rámnéztél :)
Elég nagy lett volna a terjedelme a jelentkezésnek, ha leírom az előző 5 nevem, illetve a rengeteg, 2 évvel ezelőtti klánjaimat!
De nem tagadom, voltam tag.
Kiegészítem és feltöltöm klánoldalra is.

Felhasználó
7 éve
A stickben kitűzött céljaidat támogatom, de hiába szólsz bele a klán ügyeibe, mert nem változtatna semmin. Ami a TGF-et illeti, az le is lesz zárva egy darabig. Hogy miért??
Először is szerintem elegen vagyunk a klánba
Másodszor meg nincs sok aktív játékos(az újak még tapasztalatlanok, a veteránok meg inaktívak)
És olyan játékost nem kéne fölvenni, aki agy rövid ideig aktív lesz, aztán pá. Most is van a klánba olyan személy(nem bántásból, de ez az igazság) akivel így jártunk. Én anno pont ezért szavaztam NEMmel rá, de senki nem hallgatott rám. Most a klánban van és ül a babérjain

Legutóbb szerkesztve Bujdosó által.

"Amíg nem adod fel, addig nem vesztettél"


Felhasználó
7 éve
Megértelek.
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
7 éve
TGF ? Nem is tudom. Ha van olyan akár hosszabb távon is aktívan öldösni képes stick, aki írni tud egy jó jelentkezést amiben meg tudja a klánunk tagjait győzni hogy felvegyük......
Megnyitom egyenlőre ennek a lehetőségét a klánoldalon. Hajrá!
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
5 éve
Hali :)


«1...4748495051»